Zatrzymaj proces starzenia się.
Zwiększ dochód.

Zarabiaj na pomaganiu innym w spowolnieniu procesu starzenia.

DOŁĄCZ DO LIFEPHARM

Zapraszamy do Skorzystania z Wyjątkowych Okazji.

Niezależnie od tego, czy pasjonujesz się ruchem przeciwdziałającym starzeniu się, czy szukasz kolejnego przedsięwzięcia biznesowego, stanie się niezależnym właścicielem firmy LifePharm (IBO) może być wyzwaniem, na które czekałeś.

Proponujemy Ci możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie, osobiście lub zdalnie, a także szerokie korzyści, wyjazdy motywacyjne i dedykowane wsparcie naszej społeczności właścicieli firm pracujących tak, jak tego pragną.

To jest Twoje zaproszenie do napisania własnej, wyjątkowej historii sukcesu lub „Zdrowej Historii” (zdrowie + bogactwo), jak lubimy to nazywać. Zainteresowany?

Z nauką łatwiej

LifePharm oferuje uproszczoną linię najlepszych, opatentowanych produktów, popartych badaniami klinicznymi. Nasze ekskluzywne produkty działają na Twoje najważniejsze systemy biologiczne, ładując i regenerując każdy system na poziomie komórkowym, dzięki naszej zastrzeżonej formule zawierającej czynnik wzrostu fibroblastrów, który kieruje substancje odżywcze do komórek macierzystych wspomagając naprawę uszkodzonych tkanek i organów naszego ciała.

Wypisz swój własny czek bonusowy

Dzięki LifePharm to Ty decydujesz o tempie rozwoju swojej firmy.
Oto przegląd tego, co możesz osiągnąć, dzieląc się prezentem przeciwdziałającym efektom starzenia:

30% mniej

kiedy kupujesz dla siebie

10-12%

pierwsze zamówienia od poleconych IBO i Klientów

8-10%

powtórz zakupy

Do 725 $ prowizji w ciągu pierwszych 60 dni (zobacz szczegóły)

11 sposobów na zarabianie

z każdej sprzedaży w całym Twoim zespole

Brak dopasowania

wymaganie struktury binarnej o dwóch ramionach

Bez limitu

szerokość i głębokość ze strukturą unilever

Poczekaj… Jest Więcej!

Premie zaczynają się dopiero w momencie, gdy zostaniesz niezależnym właścicielem firmy LifePharm. Z dumą oferujemy również wyjątkowe korzyści, które obejmują:

PROFITY LIFEPHARM

Korzystaj z ekskluzywnych ofert i świątecznych promocji na wszystkie produkty.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY LIFEPHARM

Nagradzaj się punkty wymienialne na produkty i prezenty LifePharm.

BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

Wyposaż siebie - i swoją rozwijającą się firmę - w najwyższej klasy szkolenia i narzędzia do rozwoju zawodowego!

PREMIA MOTYWACYJNA NA PODRÓŻ/ AUTO BONUS

Uzyskaj pokrycie kosztów na kolejne wakacje lub miesięczną opłatę za samochodu za pośrednictwem LifePharm.

Połączenie z Klientem

Sprawiamy, że życie Twoich Klientów staje się lepsze. Kiedy robią zakupy w Twoim spersonalizowanym sklepie internetowym, otrzymują produkty dostarczane bezpośrednio do domu. Ułatwiamy Ci również pracę, oferując kompleksowe funkcje wsparcia, które obejmują obsługę klienta, realizację, a nawet spersonalizowaną stronę internetową. Będziesz mieć swobodę i zasoby potrzebne do wykonania najprzyjemniejszej części pracy: sprawić, aby Twoi Klienci byli zdrowsi i szczęśliwsi dzięki spersonalizowanej obsłudze.

Biznes w ruchu

LifePharm zapewnia większą swobodę - i większą elastyczność, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się pracować w niepełnym, czy w pełnym wymiarze godzin. Prowadź swoją firmę z telefonu lub laptopa, z domu lub w podróży. Będziesz mieć również dostęp do naszych światowej klasy narzędzi i aplikacji mobilnych, które pozwolą Ci pracować w 100% cyfrowo.

Stawiamy Cię Na Pierwszym Miejscu

Kiedy zaczynasz biznes LifePharm, nigdy nie jesteś sam i zawsze masz dostęp do naszej szerokiej gamy narzędzi i funkcji wsparcia. Z dumą oferujemy:

Twój darmowy sklep internetowy do sprzedaży 24/7 w dowolnym miejscu i czasie
Niesamowita obsługa klienta dostępna w wielu językach
Możliwości biznesowe w ponad 45 krajach na całym świecie
Potężna witryna biznesowa i aplikacja mobilna tylko dla IBO LifePharm
Możliwość wypłaty tygodniowej lub miesięcznej
Minimalne koszty uruchomienia firmy
Pracuj z pół milionem IBO i rozwijaj się w firmie WOLNEJ OD DŁUGÓW
Bezpłatne szkolenie na temat naszych produktów i sposobów rozwoju firmy

Twój system wsparcia biznesowego

Uważamy, że dzielenie się magią regeneracji komórek powinno być przyjemne i łatwe, dlatego łączymy Cię z Twoim własnym mentorem, który poprowadzi Cię na każdym kroku. Proponujemy Ci również wsparcie dedykowanego zespółu szkoleniowego w zakresie rozwoju i dostęp do naszego LifePharm University - bezpłatnego centrum szkoleniowego online z niezrównanymi szkoleniami dotyczącymi produktów i mediów społecznościowych, seminariów i nie tylko.


DOŁĄCZ TERAZ!

Społeczność LifePharm

Firma może dać ci wszystko czego chcesz: wspaniałe zdrowie, systemetyczne dochody, możliwość podróżowania po świecie, poznawania nowych ludzi, nowych miejsc i wielu wspaniałych prawdziwych przyjaciół. Na sukces nigdy nie jest za późno!

Irene S.
Tytan, USA

Udało mi się osiągnąć trwały dochód nie tylko dzięki produktowi LifePharm, ale także dzięki dzieleniu się nim z wieloma osobami.

Stan B.
Diament, U.S.A.

Zrób Pierwszy Krok Teraz

Przy tak wielu zaletach - i tak dużym potencjale wzrostu - nigdy nie było lepszego momentu na prowadzenie własnego biznesu przy wsparciu rosnącej społeczności właścicieli firm o podobnych poglądach, takich jak Twoje. Skontaktuj się z nami już teraz, aby rozpocząć podróż jak żadna inna.


ZAPISZ SIĘ DZISIAJ!

Najczęściej zadawane pytania

LifePharm oferuje wiele sposobów zarabiania dzięki naszemu unikalnemu planowi wynagrodzeń.
 • 1. Sprzedaż detaliczna
 • 2. Fast Start Bonus* (Bonus za Szybki Start)
 • 3. Break Even Bonus (pomaga pokryć miesięczny zakup produktu)
 • 4. Matrix Bonus (Matrix Bonus)
 • 5. Matching Matrix Bonus (Dopasowany Matrix Bonus)
 • 6. Coded Bonuses, (Kodowany Bonus)
 • 7. Coded Match Bonus (Dopasowany Kodowany Bonus)
 • 8. Business Builder Bonus (Budowniczy)
 • 9. Team Leader Bonus ( Lider Zespołu)
 • 10. Global Ambassador Bonus (Globalny Ambasador)
 • 11. Lifestyle Cash Rewards Bonus (Bonus za Styl Życia)

*Kiedy zaczynasz lub pomagasz innym rozpocząć korzystanie z naszego Fast Start-u, OTRZYMASZ DWA pakiety rejestracyjne, możesz zarobić do 725 $ prowizji.

Nasz plan wynagrodzeń ma hybrydową strukturę prowizji z dwoma różnymi drzewami, aby zmaksymalizować Twój potencjał zarobkowy.
 • Drzewo generacji Unilevel - to drzewo, nazywane również drzewem sponsorowania, obejmuje wszystkich IBO w strukturze, których zarejestrowałeś osobiście (osoby z Twojego pierwszego poziomu), ich osobiście zarejestrowanych (osoby z Twojego drugiego poziomu) i ich kolejnych osobiście zarejestrowanych (osoby z Twojego trzeciego poziomu) i tak dalej.
 • Drzewo macierzy - to drzewo obejmuje wszystkich IBO znajdujących się w Twoim drzewie generacji Unilevel ORAZ tych, którzy zostali zapisani przez sponsora i osoby nadrzędne oraz ich rejestracje. Wszyscy IBO są umieszczani w Drzewie Matrycy w kolejności rejestracji. Nazywamy to naszym Drzewem Matrix 2x12, co oznacza, że każdy IBO może mieć tylko 2 nogi na swoim pierwszym poziomie Drzewa Matrix, a każdy dodatkowy członek będzie spływał na następny poziom.

Nie jest wymagany osobisty zakup, aby zostać niezależnym właścicielem firmy (znanym jako IBO) w LifePharm. Dzięki naszemu zestawowi startowemu dla firm * za jedyne 29,95 USD możesz otrzymać:
 • Spersonalizowana replikowana witryna internetowa i wirtualne zaplecze
 • Obniżone ceny produktów
 • Dostęp do promocji i zachęt
 • Narzędzia firmowe i komunikacja

* Zestaw Business Success Starter Kit będzie dołączony do zakupu pakietu aktywacyjnego lub wyższego w momencie rejestracji.

Gdy zostaniesz IBO w LifePharm, będziesz otrzymywać cotygodniowe i comiesięczne komunikaty firmowe oraz będziesz mieć bezpośredni dostęp do naszego Globalnego Wsparcia Klienta, które będzie odpowiadać na Twoje pytania i potrzeby biznesowe w sposób terminowy i profesjonalny.

Aby utrzymać zaangażowanie i czuć się częścią naszej globalnej społeczności, masz dostęp do naszych aktywnych platform mediów społecznościowych: LifePharm Facebook, Instagram, YouTube i LinkedIn. Masz również całodobowy dostęp do swojego Wirtualnego Back Office (VBO), aby dowiedzieć się więcej o zarabianiu o naszych ekskluzywnych promocjach i zachętach do podróżowania. Ponadto oferujemy bezpłatne narzędzia do poszukiwań oraz comiesięczne i dwumiesięczne seminaria internetowe na żywo, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach oraz o tym, jak łatwo i prosto zbudować swój biznes.

Nie jesteś sam w tej branży, ponieważ jesteśmy Twoim partnerem biznesowym i od samego początku przeprowadzimy Cię przez każdy etap Twojej działalności biznesowej jak i Twoje doświadczenia z produktami LifePharm. Naszym ostatecznym celem jest pomóc Ci w osiągnięciu optymalnego zdrowia i sukcesu finansowego poprzez pełne wykorzystanie hojnej rekompensaty firmy LifePharm. W LifePharm naprawdę ogranicza Cię tylko niebo. Rozpocznij swoją podróż już dziś, klikając tutaj, aby rozpocząć pierwsze 30 dni z LifePharm

Zobacz, co LifePharm może zrobić dla Ciebie...
Kup teraz
Dołącz teraz