Firma IBG Jacek Głębocki
LPGN Niezależny właściciel działalności biznesowej (IBO), IBO
ID#: 10077427
Łódź
602455533
426767683
biuro@ibg.pl
Dlaczego LifePharm?
Można pracować, ale można też robić karierę. Można czuć powołanie i mieć ambicje. A jakby to było pomagać ludziom w poprawie stanu ich zdrowia, a jednocześnie zarabiać pieniądze? Gdyby można było pomagać ludziom zarabiać pieniądze, zwiększając dzięki temu swoją stabilność finansową?
 
To możesz być Ty

Wyobraź sobie siebie z filiżanką kawy lub herbaty, przy posiłku w restauracji lub w kolejce po bilety kinowe. Będąc na przyjęciu i świetnie się bawiąc, możesz pracować. Wystarczy chęć do nawiązania rozmowy. To naprawdę jest takie proste. To dlatego jestem niezależnym właścicielem działalności biznesowej (IBO) w firmie LifePharm Global.

Firma LifePharm Global poważnie traktuje swoje zobowiązania względem IBO. Gdy mówią: „Przez Ciebie, dla Ciebie”, naprawdę mają to na myśli. Realizują obietnice i dostarczają narzędzi potrzebnych do prowadzenia działalności.

Istnieje wiele powodów, aby zostać IBO w firmie LifePharm Global, ale bądźmy szczerzy — każdy kto wkracza do biznesu, chce zarabiać pieniądze. Cenię sobie wynagrodzenie za moje starania. Lubię też kierować swoim sukcesem. Zdaję sobie sprawę, że mogę pracować we własnym tempie.

Ponieważ firma LifePharm Global działa według zasady „Przez Ciebie, dla Ciebie”, utworzono plan wynagrodzeń ukierunkowany na nas, z udziałem naszych liderów sprzedaży i mentorów, osób, które zaczynały dokładnie tak samo, jak Ty i ja.

Zapoznaj się z opiniami innych osób
Wrażenia innych osób
Firma LifePharm Global wspierała mnie od początku i dotrzymała obietnicy, że będą to najlepsze lata mojego życia. Chcę się z Tobą podzielić dobrym życiem.
„Oprócz korzyści zdrowotnych, Laminine umocni Twoją kondycję finansową, gdy będziesz udostępniać go innym. Niezależnie od tego, czy Twoim zamiarem jest zyskanie swobody czy też całkowitej wolności finansowej, uważam, że pieniądze są owocem mojej potrzeby dzielenia się osobistą wdzięcznością za to, jak produkt Laminine pomógł mnie i moim bliskim. Osiągnięcie rangi Srebrnego Dyrektora jest początkiem owocnego przedsięwzięcia w tym biznesie”.
Dennis A., Filipiny
„Możliwości biznesowe LPGN dały mi pewność siebie na polu wszystkich moich transakcji! Jestem bardziej zrelaksowana i cieszę się codziennie z życia. Przed wszystkim nie stresują mnie już tak obawy związane z finansami. Dzięki możliwościom biznesowym oferowanym przez LifePharm Global jestem z siebie dumna, ponieważ stałam się niezależnym przedsiębiorcą”.
Marieliza I., Filipiny
„Cały system LifePharm Global Network bardzo mi odpowiada. To, jaki rodzaj sukcesu osiągają poszczególne osoby w tym biznesie, jest uzależnione od poziomu chęci i etyki zawodowej. Aby odnosić sukcesy, musimy traktować każdego z miłością, cierpliwością i szacunkiem. Musimy również opracowywać konkretne plany, a następnie je wdrażać. Moim celem długoterminowym jest pomoc innym w uzyskaniu niezależności finansowej i pełni zdrowia. Możliwości zdobycia zdrowia i bogactwa z LifePharm Global Network są fenomenalne!”
Olga S., USA
Zobacz, co LifePharm może zrobić dla Ciebie...
Kup teraz
Dołącz teraz