Zdzislaw Sokolowski
LPGN Niezależny właściciel działalności biznesowej (IBO), IBO
ID#: 15276028
0048609450977
tps-ekodom@wp.pl
„Poza korzyściami zdrowotnymi, Laminine, kiedy będzie dzielona z innymi, polepszy Twoje finanse. Kiedy chcesz się czuć bezpiecznie, albo całkowicie wolny finansowo, wierzę, że pieniądze są wynikiem dzielenia się moją osobistą wdzięcznością dla Laminine, która pomogła mnie i moim najbliższym. Awansowanie na ranking Srebrnego Dyrektora jest początkiem owocnych starań w tym biznesie."
Dennis A., Filipiny
“Wspaniały plan kompensacyjny firmy LifePharm Global rozwiązał kilka ważnych spraw w moim życiu. Kiedy pozbyłam się stresu związanego z finansami stałam się szczęśliwszą i zdrowszą osobą w każdym znaczeniu. Jestem najbardziej zadowolona z tego, że ludzie, którym poleciłam Laminine są podekscytowani i wdzięczni za ten produkt. Mają teraz możliwość dzielenia Laminine i tworzenia źródła dochodów samodzielnie."
Svetlana G., USA
 
 
“Możliwość Biznesowa LPGN zapewniła mi pewność siebie we wszystkich moich transakcjach! Jestem bardziej zrelaksowana i cieszę się moim codziennym życiem! Co najważniejsze, moje problemy finansowe są mniej stresujące. Jestem dumna z siebie jako Niezależny Właściciel Biznesowy dzięki LifePhram Global Network."
Marieliza I., Filipiny
 
“Staram się robić to co najlepsze z możliwościami biznesowymi LifePharm Global. Podróżuję dookoła świata, aby poinformować ludzi o korzyściach produktów, ale również o tym jak dzielenie się z innymi tworzy sieć biznesową. Kiedy odwiedzam każdy kraj i miasto, organizuję przyjazne spotkania z moimi osobami z sieci, którzy w zamian przyprowadzają swoich przyjaciół. Ludzie kochają słuchać czegoś ważnego twarzą w twarz i ich wiarygodność wzrasta kiedy widzą rezultaty na własne oczy. Moim celem jest poinformowanie wszystkich i wszędzie o tych cudownych produktach i o możliwościach biznesowych. "
Tatiana G., USA
 
 
 
“Kiedy dzielę się Laminine z innymi, większość z nich staje się klientami. Inni widzą fantastyczne możliwości do budowania biznesu i zarabiani pieniędzy, zatem oni stają się IBO. Plan kompensacyjny daje wszystkim świetne możliwości do zarabiania pieniędzy. Moim osobistym celem jest zostanie top liderem w LifePharm Global. Wiem, że mogę spełnić swój cel z moimi partnerami biznesowymi i z zarządem w LifePhram Global."
Timur S., USA
 
“Dzielenie się historiami o Laminine z każdym kogo spotykam pozwoliło mi zrezygnować z fizycznie wyniszczającej pracy, zatem czuję się szczęśliwsza i bardziej chroniona w życiu. Moim celem jest znalezienie ludzi, którzy mogą zostać silnymi liderami w biznesie."
Galina L., USA
 
 
 
“LifePharm Global Network jest pełne cudownych ludzi, których uważam za moją drugą rodzinę. Zdobyłam wielu nowych przyjaciół. Pracuję na pełny etat w tym biznesie i osiągnęłam status Srebrnego Dyrektora w grudniu 2012. Do października 2013 roku osiągnęłam status Platynowego Dyrektora. Moim celem jest zapraszanie coraz więcej osób do tego cudownego biznesu. Zapraszam ludzi do prezentacji poprzez Skype, jeśli żyją w kraju rynku wchodzącego, ale również z ludźmi tu w USA.  Od zarabiania tylko tysiąca dolarów na rok przez wiele lat w USA osiągnęłam teraz sukces i stałam się niezależnym właścicielem biznesowym!"
Nina A., USA
 
“Kocham mój zespół I wierzę, że zawsze musimy dawać przykład innym. Dołączyłem do LPGN w lutym 2013 roku i do listopada 2013 roku byłem już Platynowym Dyrektorem! Moja grupa ma już więcej niż 10 Srebrnych Dyrektorów, Złotych Dyrektorów i nawet Platynowego Dyrektora! W przyszłości planuję ulepszyć moją grupę na globalnej scenie LPGN.”
Rashid T., USA
 
 
„Osoba musi mieć pasję do tego, co robi. Pasja nie może być wytwarzana. W przypadku Laminine odniosłem sukces zaraz po wyjściu z bramy, ponieważ bardzo pasjonowałem się pomaganiem ludziom w zdrowiu i bogactwie. Laminina mnie zmotywowała. Moim celem jest robić co w mojej mocy, co tylko mogę i pozwolić, aby to się wydarzyło“.
Glyn T., USA
 
 
 
„Kluczem do tego biznesu jest posiadanie osobistego świadectwa i zawsze się nim dzielić. Naprawdę wierzę w Laminine, a ludzie mogą usłyszeć i zobaczyć moją pasję. Nie spotkałem się z wieloma wyzwaniami, ponieważ Laminine i plan wynagrodzeń po prostu sprawiają, że wszystko układa się na swoim miejscu. Mam sponsorów, którzy mi pomagają i wszyscy współpracujemy ze sobą. Jesteśmy bardziej zespołem niż jednostkami. Mam długoterminowy cel, jakim jest ciągłe budowanie i wzięcie udziału w moim biznesie LPGN“.
Kayla P., USA
 
 
„Laminina poprawiła moje zdrowie i skórę. Wraz ze polepszeniem się zdrowia moje dochody wzrosły! Zaprezentuję Laminine wielu osobom, aby mogli odczuć korzyści. Będę również dążyć do dalszych kwalifikacji, aby osiągnąć wyższe stopnie“.
Linda, Indonezja
 
„Możliwość wypracowania długotrwałego dochodu rezydualnego jest bardzo wysoka dzięki LifePharm. Zawsze pytam ludzi, czy byliby zainteresowani tym, jak mogliby pracować z domu na komputerze i tworzyć dla siebie przepływ pieniędzy. LPGN ma unikalny produkt i hojny plan wynagrodzeń“.
Irene S., USA
 
 
„Aby odnieść sukces, trzeba pragnąć zmiany. Wtedy musisz być namiętny i podjąć ogromne działania. LPGN pozwolił mi na swobodę cieszenia się życiem z moją rodziną, na przebywanie z wszystkimi moimi nastoletnimi córkami i na obniżanie poziomu stresu. Moim ogólnym celem finansowym jest spłacenie wszystkich długów i mojego domu“.
Tom S., USA
 
„Dzięki LifePharm Global osobiście stałem się zdrowszy i wiedziałem, że mogę zarobić dużo pieniędzy, a także pomóc innym ludziom w poprawie ich życia. Firma ma plan wynagrodzeń, który jest sprawiedliwy, więc dzielę się szansą z budowniczymi biznesu i produktem z klientami, i pracuję konsekwentnie co miesiąc“.
Johannes S., Indonezja
 
 
„Dla każdego, kto odniesie sukces w biznesie, uważam, że trzeba mieć pozytywne nastawienie, cierpliwość i zdolność widzenia pełnego obrazu. LifePharm dostarczył mi wehikułu, który pozwoli mi osiągnąć moje główne cele życiowe: znaleźć źródło nieskończonego dochodu, uzyskać dostęp do mojej osobistej fontanny młodości i szerzyć wiedzę o zmieniających życie możliwościach.
Olga I., USA
 
„Odkąd wstąpiłam do LifePharm, wszystko w moim życiu stało się bardziej pozytywne. W ciągu zaledwie jednego roku osiągam dobre dochody; Otrzymałem wiele nagród od firmy i osiągnęłam rangę Platynowego Dyrektora. Co najważniejsze, teraz mogę pomagać innym. Myślę, że ogrom możliwości jest epicki“.
Natalya D., USA
 
 
„Laminina przywróciła mojej żonie zdrowie po zmaganiach z problemami fizycznymi przez ponad dwa lata. Dzielimy się jej historią, produktami, a następnie śledzimy możliwości biznesowe. Zapraszamy ludzi do seminariów poświęconych zdrowiu i stworzyliśmy AHA, co oznacza Amazing Health of Action (cudowne, zdrowe działanie)“.
Rendy I., Indonezja
 
„Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem prezentację planu marketingowego LifePharm Global, byłem zszokowany. Po raz pierwszy w życiu zobaczyłem plan kompensacyjny, który zawsze wynagradza pracę i płaci hojnie. Dzięki LifePharm Global zobaczyłem prawdziwą wartość mojej pracy. Zacząłem wierzyć w siebie. Odnowiłem mieszkanie - zmieniłem wszystkie meble i biuro. Po raz pierwszy w życiu mogłem dać mojemu synowi wspaniały prezent urodzinowy. A teraz mam swój pierwszy samochód! Chcę pomóc partnerom w moim zespole osiągnąć to, co mam i pomóc dziesiątkom tysięcy ludzi w ich zdrowiu i finansach“.
Inga K., USA
 
 
„Kiedy otrzymałam tak dobre wyniki od Laminine, zostałam zainspirowana do skorzystania z możliwości biznesowych. Kiedy dzielę się z innymi, zaczynam od prezentacji produktu, a następnie przedstawiam plan kompensacyjny. Cieszę się, że mogę pomagać ludziom nie tylko w ich zdrowiu, ale także w ich finansach“.
Edison T., Filipiny
 
„Miałem bardzo interesującą historię do podzielenia się z innymi z powodu znacznej poprawy w moim zdrowiu po zażyciu Lamininy. Ułatwiło to mojej żonie i mnie rozpoczęcie działalności w LifePharm Global i pomaganie innym ludziom po drodze. Zarówno hojny plan kompensacyjny LPGN, jak i tygodniowa wypłata prowizji były czynnikami, które pozwoliły nam uratować nasz dom i przywrócić stabilność finansową. Zobowiązuję się pomóc tak wielu ludziom, jak to tylko możliwe, doświadczyć tych samych korzyści, które odnieśliśmy, zarówno ze względu na ich zdrowie, jak i finanse, i zbudować naszą działalność na cały etat“.
Will T., USA
 
 
„Moje doświadczenie z Laminine było skuteczne na tak wielu poziomach. Stałem się IBO w styczniu 2014 r., a cztery tygodnie później osiągnąłem już poziom Premier. Moje zarobki nie tylko płacą za mój produkt, ale również spłacają mi samochód. Biorę tylko umiarkowaną ilość Lamininy, ale lata dyskomfortu w moich rękach już minęły, a moja waga ustabilizowała się. Dziękuję za wspaniały i łatwy produkt do udostępnienia i hojny plan wynagrodzeń“.
Doris D., USA
 
„Laminina po prostu zmieniła moje życie i pomogła dać tak wielu innym i mnie optymalne samopoczucie, zdrowie i dostatek. To super jedzenie jest niesamowitym przełomem w naukach żywieniowych i jestem bardzo wdzięczna LifePharm za dostarczenie tego daru światu; są naprawdę wspaniałą firmą, która pomaga nam w wyjątkowy sposób pomagać innym. To absolutny przywilej móc rozdzielać głębokie właściwości lecznicze Lamininy tak daleko i jak to możliwe, a ekspansja naszego szybko rosnącego zespołu była fenomenalna“.
Juliet P., Australia
 
 
„“LifePharm to firma, która daje nadzieję całej branży marketingu sieciowego. Laminina to produkt, z którego wszyscy możemy być dumni i naprawdę działa w dostarczaniu siły, energii, witalności i lepszego samopoczucia. Jesteśmy szczęśliwi, że mamy to, co uważam za produkt zmieniający życie i teraz każdego dnia nie mogę się doczekać, abym mogła powiedzieć komuś o Laminine“.
Fergus C., USA
 
„To, co zrobił LifePharm Global dla mnie, moich przyjaciół i rodziny jest niesamowite! Możliwość dzielenia się tak głębokim produktem i niewiarygodną szansą to zaszczyt. Uwielbiam widzieć, jak szybko zmienia się życie ludzi na każdym poziomie - mentalnym, fizycznym, emocjonalnym, duchowym i finansowym! To tak, jakby otrzymać klucz do wygrania loterii życia i podać wszystkim innym liczby“.
Sequoia H., Australia
 
 
„Z LifePharm świetnie się pracuje. Zawsze dbali o mój sukces i mnie. Moja firma uległa eskalacji, ponieważ produkt i strona biznesowa działają cuda. Wciąż jestem zdumiona moim sukcesem i dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w mojej podróży“.
Barbara T., Australia
 
„Wierzę w powielanie działań naszych globalnych liderów LifePharm Global i traktowanie członków naszego zespołu z szacunkiem. Ciągle staram się znaleźć odpowiednich ludzi do przyłączenia się do naszej firmy, ludzi, którzy mogą skorzystać zarówno fizycznie, jak i finansowo z Lamininy i Lamininy OMEGA +++. Zawsze łączę możliwości biznesowe i styl życia z produktem, a szczególnie lubię promować ideę bycia własnym szefem i tworzenia pozostałych dochodów. Cała moja rodzina używa Laminine i widzimy, jak to naprawdę działa. Osobiście mam mniej stresu w moim życiu i mogę być bardziej produktywną, i nie czuję się już zmęczona“.
Olga T., USA
 
 
„“Dzięki LifePharm Global znalazłam firmę z fenomenalnymi produktami i równie fenomenalny biznes, który zapewnia zdrowie i niezależność finansową. Moim celem jest zostać dyrektorem w randze Diament Królewski, tworząc multimilionową organizację zdrowych i dobrze prosperujących ludzi, którzy korzystają z Lamininy i Lamininy OMEGA +++“.
Kamka M., USA
 
„Od czerwca 2013 r. pracuję w pełnym wymiarze czasu w mojej firmie LifePharm Global. Widzę wszystko, czego potrzebuję, aby odnieść sukces - wyjątkowy produkt i plan kompensacyjny, wyjątkowe prezenty i podróże! Aby zbudować świetny zespół, musisz zrobić kilka prostych rzeczy: uczestniczyć we wszystkich szkoleniach i wydarzeniach LPGN, i polecać swoim partnerom, aby robili to samo“.
Galina K., USA
 
 
„Aby odnieść sukces w budowaniu biznesu, musisz wierzyć w LifePharm Global jako firmie. Musisz także wierzyć w produkt, plan wynagrodzeń i naszych przywódców. Kluczem do marketingu sieciowego jest wiara w system i wiara w siebie. Dla mnie LPGN to coś więcej niż biznes; to środek do dobrobytu. To samo w sobie jest życiem!“
Larisa N., USA
 
„“Generalnie skupiam się na udostępnianiu okazji biznesowych LifePharm, ale jeśli ktoś jest bardziej zainteresowany produktem, mówię o Laminine. Lubię dzielić się możliwościami biznesowymi dzięki wspaniałemu planowi wynagrodzeń. Jest to sposób, aby zamienić swoje marzenia w realistyczne cele i iść naprzód. Moim długoterminowym celem jest pomóc wszystkim moim partnerom biznesowym osiągnąć te same rzeczy: stać się zdrowym i uzyskać swobodę finansową“.
Konstantin B., USA
 
 
„Kiedy odkryłem Laminine, przestawiłem się z uczęszczania do szkoły kosmetologii na pracę jako IBO w LifePharm. Od razu zrozumiałem, jak wielkie będzie zapotrzebowanie na Laminine, a także doceniam plan kompensacyjny z jego bonusami gotówkowymi i innymi nagrodami. Pracuję nad osiągnięciem najlepszych wyników dzięki LPGN“.
Elena M., USA
 
„Laminina zmieniła całe moje życie. Kiedyś byłam sprzedawcą warzyw na targu i zarabiałam bardzo mało. Bardzo ciężko było przeżyć, ponieważ jestem rodzicem dwójki dzieci. Wtedy mój brat powiedział mi o Laminine. Moje marzenia zaczynają się spełniać dzięki biznesowi LifePharm. Jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ wiele osób mówi „dziękuję“ za przedstawienie im Laminine. Moim celem jest mieć wolny czas i stabilność finansową. Pewnego dnia chcę zostać dyrektorem w randze Diament Królewski“.
Lemuel M., Filipiny
 
 
„Uwielbiam pracować w dziale LifePharm, ponieważ pomagając ludziom poprawić swoje zdrowie, jednocześnie możemy dać im szansę na poprawę swojego stylu życia dzięki satysfakcjonującemu planowi wynagrodzeń. Mój dzień roboczy polega na przedstawianiu możliwości zdrowotnych i finansowych innym, pomagając moim partnerom w budowaniu biznesu i zrozumieniu produktów. Będę kontynuować pracę z moim zespołem, aby pomóc każdemu z nich osiągnąć swoje cele“.
Asya L., USA
 
„Chociaż korzyści finansowe wynikające z bycia niezależnym przedsiębiorcą są świetne, zawsze rozprowadzam produkt. Ilekroć spotykam nowych klientów, zawsze przedstawiam Laminine jako najlepszy produkt, którego powinni używać w swoim życiu. Mocno wierzę, że mamy najlepszy dostępny produkt, a pomaganie ludziom w sprawach zdrowia jest jedną z moich ulubionych rzeczy. Poszukuję również osób, które mogą chcieć dołączyć do firmy i uświadomić im szansę, pokazując, w jaki sposób mogą otrzymać produkt za darmo“.
Beryl D., USA
 
Wypróbuj dziś produkt Laminine
Kup teraz
Dołącz teraz