Odlišnosť LPGN
V určitom bode v našom živote, sa začneme pozerať na budúcnosť nielen aby sme videli, čo môžeme dosiahnuť, ale tiež co, môžeme nechať za sebou. LifePharm Global Network nám pomáha vybudovať zmysluplné dedičstvo a odkaz od tej chvíle, keď sa tiež připojíme.Vybudovat niečo, čo nas definitívne odlišuje od iných spoločností. V skutočnosti, čím viac dáte, tým viac získate. Čím viac sa budete podieľať na blahu druhých, tým úspešnejší sa stanete. Ste žijúci dedičstva.
 
História LPGN
Spoločnosť LifePharm (LPGN) bola založená v roku 2011 and odvtedy ide za novým cieľom v odvetví sieťového marketingu. LPGN sa odlišuje vďaka jedinečným produktom a vedeniu, ktoré je založené na princípe „od ľudí pre ľudí“.

Misiou spoločnosti LifePharm Global Network je vytvorenie zmysluplných vzťahov a obohatenie životov poskytnutím príležitosti na ich zlepšenie – spôsobu, ktorým okrem živobytia vytvoríte aj žijúce dedičstvo. V srdci spoločnosti je túžba pomôcť ľuďom v núdzi tak, že im ukážeme cestu, po ktorej môžu vykročiť nielen k zlepšeniu ich životov, ale aj životov generácií, ktoré prídu. Ako nezávislý podnikateľ spoločnosti LifePharm Global Network som mal možnosť pocítiť zmysel misie spoločnosti a snažím sa podľa neho žiť každý deň. Cítim, že mojou úlohou nezávislého podnikateľa (IBO) je pomáhať ostatným pocítiť význam misie LPGN.
 
Odhaľte tajomstvo dokonalého zdravia
 
Život v 21. storočí je senzačný, ale aj náročný. Veda a technológia umožnili ľudstvu žiť v priemere omnoho dlhšie ako kedysi. Ja však chcem prežiť nielen dlhý, ale aj kvalitný život. Záležitosti ohľadom zdravotnej starostlivosti sú dôležité a ja chcem konať proaktívne a udržiavať sa tak v plnom zdraví. Nechcem hltať množstvo výživových doplnkov alebo užívať lieky na predpis, ak sa tomu dokážem vyhnúť.

Dozveďte sa viac o Laminine

Myslím si, že v spoločnosti LifePharm som našiel jednoduché riešenie. Stačia mi iba dva produkty – Laminine a Laminine OMEGA+++. Prospievajú pokojnému spánku, zníženiu mentálneho a fyzického stresu, moja pokožka bude vyzerať zdravo, vďaka čomu budem vyzerať mladšie, budem mať viac energie a výdrže a celkový pocit vyrovnanosti a dobrého zdravia. Je to jednoduché a funguje to.

Zistite viac o Laminine OMEGA+++

Zistite, čo môže spoločnosť LifePharm urobiť pre Vás
Nakúpiť teraz
Prihlásiť sa teraz