SVITLANA DOZHAK
LPGN Niezależny właściciel działalności biznesowej (IBO), Tytanowy Dyrektor
ID#: 8602155
0048501416107
dozhak.svitlana@gmail.com
Jestem trenerem, doradcą, psychologiem, parapsychologiem, liderem MLM - kobietą, która konsekwentnie realizuje swoje cele jednocześnie ciesząc się życiem „szytym na miarę”.    Mam talent do odkrywania w każdym jego nieograniczonego potencjału. Wskazuję skuteczne metody jak lekko osiągać swoje cele.  Dzielę się z innymi moimi sposobami na życie w wolności...
Kluczem do zachowania równowagi funkcji życiowych jest dobry stan zdrowia
W LifePharm Global odkryliśmy receptę pomagającą to osiągnąć. Po prostu nie istnieje nigdzie indziej porównywalny suplement diety. Produkt, który oferujemy, może zaskakiwać, ale co ważniejsze, na pewno przynosi korzyści. Nie masz nic do stracenia, a wszystko do zyskania.
Laminine Product
Zapoznaj się z wrażeniami innych osób
„Oprócz korzyści zdrowotnych, Laminine umocni Twoją kondycję finansową, gdy będziesz udostępniać go innym. Niezależnie od tego, czy Twoim zamiarem jest zyskanie swobody czy też całkowitej wolności finansowej, uważam, że pieniądze są owocem mojej potrzeby dzielenia się osobistą wdzięcznością za to, jak produkt Laminine pomógł mnie i moim bliskim. Osiągnięcie rangi Srebrnego Dyrektora jest początkiem owocnego przedsięwzięcia w tym biznesie”.
Dennis A., Filipiny
„Cały system LifePharm Global Network bardzo mi odpowiada. To, jaki rodzaj sukcesu osiągają poszczególne osoby w tym biznesie, jest uzależnione od poziomu chęci i etyki zawodowej. Aby odnosić sukcesy, musimy traktować każdego z miłością, cierpliwością i szacunkiem. Musimy również opracowywać konkretne plany, a następnie je wdrażać. Moim celem długoterminowym jest pomoc innym w uzyskaniu niezależności finansowej i pełni zdrowia. Możliwości zdobycia zdrowia i bogactwa z LifePharm Global Network są fenomenalne!”
Olga S., USA
„Możliwości biznesowe LPGN dały mi pewność siebie na polu wszystkich moich transakcji! Jestem bardziej zrelaksowana i cieszę się codziennie z życia. Przed wszystkim nie stresują mnie już tak obawy związane z finansami. Dzięki możliwościom biznesowym oferowanym przez LifePharm Global jestem z siebie dumna, ponieważ stałam się niezależnym przedsiębiorcą”.
Marieliza I., Filipiny
Przekonaj się, jakie korzyści może dać Laminine
Kup teraz
Dołącz teraz